Dnes je sobota, 26. 9. 2020, 12:42:16

26. 9. 2020

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách od 1000m srážky přechodně sněhové. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 8 až 4°C.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vychovatelka ŠD: Sabina Hirni, telefon: 312 583 301

Školní družina je v provozu od 11.50 do 16.00 hodin.

Ranní dozor od 6.30 do 7.45 nabízíme i dětem, které nemohou být z kapacitních důvodů přijati do odpolední školní družiny.

ŠVP ŠKOLNÍ DRUŽINY

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ DRUŽINY

Kapacita školní družiny je 27 žáků. Přijetí do školní družiny není nárokové.      O přijetí žáka do školní družiny rozhoduje ředitelka školy na základě vyplněných náležitostí v písemné přihlášce a kritérií pro přijetí.

Stanovaná kritéria pro přijímání žáků do školní družiny jsou v souladu se zákonem 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění novel, vyhláškou 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání, a to do naplnění kapacity školského zařízení.

1. Žáci 1. a 2. ročníku - všichni zájemci

2. Žáci ostatních ročníků podle následujících kritérií:

- speciální vzdělávací potřeby žáka

- věk žáka (přednost má mladší žák)

- sourozenec ve ŠD

- žák dojíždí z okolní obce

Rodiče přijatých dětí vyplní zápisní lístek. Na zadní straně zápisního lístku uvedou:

- čas odchodu

- způsob odchodu /zda dítě odchází samo, nebo v doprovodu rodičů/ potvrdí svým podpisem.

Úplata

Zájmové vzdělávání ve ŠD je poskytováno za úplatu 100 Kč na 1 dítě za měsíc, pokud je přihlášeno k pravidelné docházce do ŠD alespoň na 3 dny v týdnu.

Splatnost úplaty

Úplatu proveďte bankovním převodem na číslo účtu 0466564369/0800, ve zprávě pro příjemce uveďte jméno dítěte, ročník, DRUŽINA (př. Jan Novák, 1., DRUŽINA).

Úplata je během školního roku rozdělena do dvou splátek:

- za období září až prosinec se splatností do 30. 9.

1 dítě -   400 Kč za pravidelnou docházku do ŠD alespoň na 3 dny v týdnu

- za období leden až červen se splatností do 31. 1.

1 dítě  -   600 Kč za pravidelnou docházku do ŠD alespoň na 3 dny v týdnu            Na žádost zákonného zástupce může ředitelka školy stanovit splátkový kalendář.

V případě, že zákonným zástupcům žáka jsou vypláceny opakovaně příspěvky v hmotné nouzi, může jim být úplata snížena nebo zcela prominuta.

Úplata je využívána na obnovu nábytku, hraček, koberců, nákup výtvarných potřeb, papírenského zboží apod.

šd