Dnes je pátek, 25. 9. 2020, 3:49:29

25. 9. 2020

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C, na západě kolem 13°C. Noční teploty 10 až 6°C.

EU  peníze školám

Tento projekt zahájila naše škola 3.1.2011 .

Předpokládaná doba trvání projektu je 30 měsíců.

Identifikace operačního programu:

OP  Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách.

V rámci první fáze projektu bylo investováno do modernizace a zkvalitnění  ICT vybavení školy. Nyní vstupujeme pomalu do druhé fáze projektu. A to vytvořením sad digitálních učebních materiálů pro využití ve výuce běžných předmětů. Tyto sady budou postupně zpřístupňovány. V druhém pololetí plánujeme  zakoupit druhou interaktivní tabuli a dovybavení počítačové učebny.

Přínosy pro žáky naší školy:

- nové formy a metody vyučování

- dostupnost DUM v digitální podobě  pro zpracování domácích úkolů, přípravě na výuku během nemoci, apod.

- využití nejmodernějších ICT technologií ve výuce běžných předmětů

Klíčové aktivity projektu jsou zvoleny dle závazně definovaných oblastí a aktivit, platných pro danou

výzvu č. 21 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 1.4 – Zlepšení podmínek pro vzdělávání v základních školách.

ŠABLONY I_ZŠ SLATINA

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0006106