Dnes je neděle, 31. 5. 2020, 14:49:37

31. 5. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 9 až 5°C.

4. ročník Savci a ptáci - ekosystém pole

4. ročník Ekosystém louka - prezentace

3. ročník Třídění živočichůPáťa Škola je zavřená, děti pracují doma a jde jim to dobře . . .

Valerie

Ella

HankaDobrý den paní ředitelko, píšu mail, protože mám nový počítač kvůli koronaviru. Přeju krásnou karenténu!!! A děkuju za úkoly. Moc se na vás těším!!!!!!! Wanda Chudá

WandaBastík

Dobrý den paní učitelko, dnes jsem kopal na skalce u nás doma a našel jsem zrezivělou munici 10 cm dlouhou. Pak  jsme s mámou ohlásily nález policii. Přijela policie a pyrotechnik z Milovic. Pyrotechnik munici prohlédl a řekl, že je to sovětská tříštivá střela z 2. světové války. Střela byla prázdná, ale stejně ji odvezl k likvidaci. Mám alespoň  fotku. Zdravím Vašek Hampl.

VašekDomča

DomčaVrabciDEN ZEMĚAnička M.MatějVašek Staré pověsti české

Margitka

Hanka

DEN ZEMĚ EllaVlajkaJindra Aj

Eliška a JulčaTakovou mají radost, když mají hotové úkoly 😊

Máme pejskaAdam Staré pověsti české

Matěj Míša

Míša a Erika

Ráďa

Velikonoční pozdrav

od Sabiny

Valinka

BastíkValinka

AničkaEliška P.

Julinka

HaničkaDanielkaNikolka a NelinkaEllaDani Staré pověsti českéJakub a slepýšNa Okoři

Jiřinky čarodějnice

David

Ahoj děti! Myslím na vás  - chybíte mi. Už aby začala ŠKOLA! :o)      Veronika K.

Vašek

Ahoj děti! Ve škole je bez vás smutno. Těším se, až se zase uvidíme.    Martina K.

Kája Co budu dělat David PustinaRadovan  EmičkaKuba T.David Staré pověsti českéJiřinka  MatuloviEliška P.HloucaloviHloucalovi   HankaSimča DEN ZEMĚ RadovanSofinka a Anetka

JulčaKuba T.Pozdrav  od Aničky

Den Země JiřinkaEliška

MargitkaMargitka