Dnes je čtvrtek, 5. 12. 2019, 20:33:08

5. 12. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -2 až -6°C.

EU  peníze školám

Tento projekt zahájila naše škola 3.1.2011 .

Předpokládaná doba trvání projektu je 30 měsíců.

Identifikace operačního programu:

OP  Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách.

V rámci první fáze projektu bylo investováno do modernizace a zkvalitnění  ICT vybavení školy. Nyní vstupujeme pomalu do druhé fáze projektu. A to vytvořením sad digitálních učebních materiálů pro využití ve výuce běžných předmětů. Tyto sady budou postupně zpřístupňovány. V druhém pololetí plánujeme  zakoupit druhou interaktivní tabuli a dovybavení počítačové učebny.

Přínosy pro žáky naší školy:

-        nové formy a metody vyučování

-        dostupnost DUM v digitální podobě  pro zpracování domácích úkolů, přípravě na výuku během nemoci, apod.

-        využití nejmodernějších ICT technologií ve výuce běžných předmětů

Klíčové aktivity projektu jsou zvoleny dle závazně definovaných oblastí a aktivit, platných pro danou

výzvu č. 21 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 1.4 – Zlepšení podmínek pro vzdělávání v základních školách.

ZŠ Slatina_Šablony I.